Skip Links

Servicemonteur

Print
G4S Security Systems is onderdeel van Group 4 Securicor Nederland. Het verzorgt de volledige uitvoering van beveiligingsplannen en de installatie van alle apparatuur, tot en met de aansluiting op de Alarmcentrale en het onderhoud aan installaties. Bij G4S Security Systems werken zo’n 100 onderhouds- en servicemonteurs.

Als servicemonteur verricht je onderhouds- en servicewerkzaamheden en los je technische storingen op. Je verricht assemblage, mechanische en telecommunicatie werkzaamheden en instrueert zo nodig gebruikers. Je stelt technische dossiers samen, levert duidelijke tekeningen aan en neemt deel aan overleg.

Servicemonteur worden bij G4S?
Wij verwachten dat je:
Jouw verwachtingen
Ben je op zoek naar een uitdagende baan bij een dynamische organisatie? Wij bieden je uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform de CAO Technisch Installatiebedrijf met een aantal toeslagen, 24 vakantiedagen, 13 adv-dagen, een goede regeling voor kinderopvang, pensioen en ons voordeelprogramma Score.

Enthousiast?
Klik hier voor alle vacatures en solliciteer direct online!


Shortcut Links

’Servicemonteur is heel afwisselend werk. Elke dag zit je ergens anders. En het is heel breed: je werkt met alarmsystemen, toegangscontrolesystemen, brandmeldingsinstallaties, slagbomen, camerasystemen. Regelmatig kom je nieuwe dingen tegen, want de techniek verandert continu. Het leuke is dat je vanzelf bijblijft - je verzamelt steeds nieuwe kennis doordat je tegen dingen aanloopt. Ik kom er altijd wel uit. Ingewikkeld? Ik vind die techniek juist leuk. Het openschroeven, programmeren, het aan de mensen uitleggen. Ik probeer ook vaak iets te verkopen. Een uitbreiding of nieuw onderdeel bijvoorbeeld, zodat de klant bij de tijd blijft. Klanten vertrouwen je snel, want je kent elkaar. Ik voel me soms een vertegenwoordiger met een schroevendraaier.’
Securing Your World